شرایط برگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های قابدونی بوده است و  در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن محصول
استفاده از ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگرمحصول خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت محصول، به قابدونی اطلاع داده شود.

– لازم است بسته بندی اصلی تا پایان 2 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری پس از تحویل محصول در اثر استفاده نادرست کاربر ، مانندکاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی مغایر با توصیه های مندرج در دفترچه راهنما را شامل نمی‏‏‌شود.

 اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود مغایرت، باید در زمان تحویل و رسید محصول به واحد خدمات پس از فروش اطلاع و در همان زمان صورت جلسه و یا با تشخیص کارشناس قابدونی نسبت به مرجوع نمودن محصول اقدام می گردد و یا حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت ، به واحد خدمات پس از فروش قابدونی از طریق پشتیبانی آنلاین ، تلگرام ، ایمیل ، فرم تماس با ما  اطلاع داده شود.

 اگر محصول خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید در زمان تحویل محصول که به رویت خریدار رسیده ،به توزیع کننده اعلام شود و با هماهنگی در همان زمان تحویل ، محصول خریداری شده عودت داده شود.

 اگر مشتری از خرید خود منصرف شود. و هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به مدیریت خدمات پس از فروش قابدونی اطلاع داده شود.

  •  اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

– آسیب‏‏ دیدگی باید در زمان تحویل اعلام و با واحد توزیع هماهنگی شود تا نسبت به برگشت محصول اقدام شود
– محصول آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی واحد توزیع و همینطور فاکتور به خدمات پس از فروش قابدونی ارسال شود.
– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن محصول مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به قابدونی بازگردانده شود.

محصول مرجوع شده را چطور ارسال کنید؟
– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی مدیریت خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال محصول بدون هماهنگی با مدیریت خدمات پس از فروش قابدونی، جداً خودداری کنید.
– برای ارسال، باید محصول در بسته بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه محصول اصلی ارسال شود.
– فاکتور همراه فروش ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
– برای بازگرداندن محصول از پست پیشتاز استفاده کنید.  لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن محصول به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و قابدونی تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید مدیریت خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور الصاق و همراه بسته ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان مدیریت خدمات پس از فروش قابدونی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده قابدونی است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، ارسال قبض پستی که دارای مهر شرکت پست باشد به همراه محصول به دفتر قابدونی الزامی است. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان شرکت ، هزینه ارسال و دریافت مجدد محصول ، به عهده مشتری خواهد بود.
پس از رسیدن و دریافت محصول توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟
– کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان قابدونی تایید شود، مشتری می‌تواند محصول خود را با نوع دیگری جایگزین کند.
قابدونی بنا به انتخاب مشتری محصول دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه محصول مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  محصول  دیگر، تفاوت قیمت محصول  جدید با محصول  مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای محصول  گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای محصول  ارزان‌تر، شرکت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
– تغییرات قیمت محصول در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و شرکت در قبال تهیه همان محصول و یا تغییرات قیمت محصول هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه محصول درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.
– پس از دریافت و پذیرش محصول توسط شرکت ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، بررسی و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 7 روز کاری زمان خواهد برد.
– از هنگامی که وضعیت محصول در واحد خدمات پس از فروش مشخص شود، درصورتیکه نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– ملاک عمل ، نظر کارشناسان پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش قابدونی است.

درخواست خود را چطور به مدیریت خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

 

پشتیبانی